Mobile Legends ping sorunu

Merhaba arkadaşlar.

Mobile Legends oynarken son iki haftadır sabit ping problemi yaşıyorum. 120 sabit ms.

Efektlerin geç gelmesi , donuk donuk hareket etme vs vs klasik ping problemleri.

Wifi kullanırken yapmıyor. Mobilveri de oynarken yapıyor.

Denedigim çözüm yollarını da sizinle paylasayim;

Oyunu silip tekrar yükleme , Telefona hard reset , Vadofone kullanıyorum Vadofone den internet ayarlarimi tekrar aldım. Oyun içi grafik ayarlarını en düşüğe indirdim yine de fayda etmedi.

Telefonum Huawei mate20 lite.

Desteğiniz için teşekkür ederim.

alaindelon alaindelon (16)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ping sorunun için "Wifi kullanırken yapmıyor. Mobilveri de oynarken yapıyor." demişsin.

    Dostum demek ki sorun mobil hat operatöründe. Internet download hızın mobilde düşük ya da o an mobil hat operatörün sana yeterli interneti sağlayamıyor.

    WiFi ile bağlıyken bir sorun yaşamadığını yazmışsın. Demek ki telefonunda bir sıkıntı yok. Yani Ram, işlemci yeterli geliyor. WiFi hızında iyi ki ping sorunu yaşamıyorsun.

    Benzer bir sıkıntı bende de oluyor.  Mobil operatörüm Vodafone ve akşam saatleride internet sürünüyor. Instagram'da bile gezemiyorum. Resimler yüklenmiyor. WiFi'ye geçtiğimde hiç bir sıkıntı yok.  Vodafone bu aralar internet olarak berbat  durumda.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

    • İlgi gösterdiğin için teşekkür ederim. Aynı marka telefon aynı operator kullanan bir arkadaşımda oynuyor , onda problem yok. Bizimde vadafone. Çok can sıkıcı , çözüm arıyorum hala alaindelon 3 yıl önce
    • Çözüldü. Hat bozulmuş , hattı değiştirdim düzeldi. alaindelon 3 yıl önce