Mobizen nedir? Nasıl kullanılır?

Mobizen nedir?

Mobizen ne işe yarar?

Mobizen kullanmak için android telefonumu, tabletimi root etmem gerekir mi?

Mobizen nasıl kullanılır?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Mobizen nedir? Ne işe yarar?

    Mobizenin en önemli özelliği android ekran videosu çekmesi. Bu sayede çok pratik bir şekilde oyununuzu kaydedebilirsiniz. Kaliteyi, çözünürlüğü seçerek istediğiniz kalitede videolar çekebilirsiniz. Mobizen, android cihazınızı bilgisayar ekranı üzerinden kontrol etmenize yarar. Android telefonunuzu veya tabletinizi bilgisayar ekranından kontrol ederek işlerinizi daha rahat halletmenize olanak sağlar. Mobizen ile yalnızca android için geliştirilmiş uygulamaları da bilgisayarınız üzerinden kullanabilirsiniz. Oyunları daha büyük bir ekranda oynayabilirsiniz.

    Mobizen kullanmak için android telefonumu, tabletimi root etmem gerekir mi?

    Mobizen kullanmak için android cihazınızı root etmeniz gerekmez. Mobizenin avantajlarından biri de budur. Bu tarz uygulamaların çoğu android cihazı root etmeyi gerektirir. Root işlemi yapmak istemeyen kullanıcılar için Mobizen çok işe yarar. Telefonunuzu veya tabletinizi root etmeden de android ekran videosu çekebilirsiniz.

    Mobizen nasıl kullanılır?

    Aşağıdaki adımları uygulamadan önce android cihazınızda USB hata ayıklama modunun açık olduğundan emin olun.

    1. Android cihazınıza Play Store üzerinden Mobizen uygulamasını indirin.
    2. Mail adresi ve şifre bilgilerinizi girerek kendinize bir hesap oluşturun.
    3. Mobizen indir linkinden bilgisayarınıza Mobizeni indirin. Kurulumu yapın
    4. Android cihazınızı USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın.
    5. Android telefon veya tabletteki uyguluma üzerinden belirlediğiniz hesap bilgilerini bilgisayarınızda açılan pencereye girin.
    6. Android cihazınızda onay isteyen bir pencere açılacak, onaylayın. Artık android cihazının ekranı bilgisayarınızda gözükecek. Mause ve klavye ile kontrol edebilirsiniz.

    Mobizen kullanmak için yapmanız gerekenler bunlar.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

      Telefon veya tabletlerinizden işlem yaparken ekran görüntüsünü kayıt edebileceğiniz bir program olan mobizen indirerek sizlerde oyunlarınızı kaydedebilirsiniz. Üstelik kayıt işlemi sırasında netlik ayarlarını kullanarak dosya boyutunu yapacağınız işlere göre küçültebilir veya daha net halde kayıtlar yapabilirsiniz.

      psdlider psdlider (-99)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Reklam amaçlı link içerdiğinden kullanıcı cezalandırılmıştır. hakan 7 yıl önce