Modem arayüz şifresi unutulan ayrıca reset tuşu bozulan bir modemi nasıl sıfırlayabiliriz?

Modem arayüz şifresi unutulan ayrıca reset tuşu bozulan bir modemi nasıl sıfırlayabiliriz? Kardeşim ben askerdeyken kurcalamış da...

sibermedia sibermedia (23)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    operatörünü arayarak yeni modem şifresi oluşturabilirsin

    nnser nnser (16)
    3 yıl önce cevaplandı

      merhaba @sibermedia size mesaj yoluyla youtube linki attım modeminizi resetlemedende wiriless şifrenizi öğrenebilirsiniz

      gorele28 gorele28 (387)