Modem arayüzünden güvenli internet kapatılıyor mu?

Modem arayüzünden güvenli interneti devre dışı bırakabilir miyim?

powerxitinia powerxitinia (5)
8 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır. Modem arayüzünden güvenli interneti kapatamazsın.  Internet servis sağlayıcın üzerinden kapatabilirsin. Mesela Türk Telekom internetin varsa güvenli interneti kapatmak için

    https://onlineislemler.turktelekom.com.tr/ adresinden online işlemlere giriş yapıp güvenli interneti kapatabilirsin.

    Turkcell internet için güvenli interneti kapatma yöntemi;

    GUVENLI IPTAL yazıp 2500'a kısa mesaj gönderek, Güvenli İnternet Hizmetini kullanmaktan vazgeçebilirsiniz.

    alattin alattin (16999)
    8 ay önce cevaplandı