modem arayüzünden mac engelleme

merhaba arkadaşlar ben modem arayüzünden mac adresi engellemeye çalışıyordum. ta ki sadece kendi mac adresim kalana kadar hepsini yazdım. daha sonra benim internetim gitti. modemin ışıkları tam şuan fakat ben internete giremiyorum. arayüzünüde erişimim yok. acaba yanlışlıkla diğerlerine izin verdim mi diye onlardan erişmeye çalıştım fakat yine arayüz açılmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim? modemin mac adresi var mıdır varsa onu engellemiş olabilir miyim?

ececece ececece (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ötekilerin mac adreslerini engellerken kendi cihazınında mac adresini engellediğini anladım eğer böyle ise mac adresini engellemediğiniz bir cıhazdan modem arayüzüne girin ve kendi cihazınızın mac engelini kaldırın.

    MAC adresi nedir? Bilgisayarın MAC adresini nasıl görebilirim?

    https://uzmanim.net/soru/mac-adresi-nedir-bilgisayarin-mac-adresini-nasil-gorebilirim/72685

    Mac Adresi Engelleme nasıl yapılır?

    https://uzmanim.net/soru/mac-adresi-engelleme-nasil-yapilir/75833

    mutecessis mutecessis (216)
    7 yıl önce cevaplandı

      Modeme hard reset atarak bilgileri yeniden girebilirsin.

      temmuz temmuz (12505)