Modem de İnternet ışığı yanmıyor.

Modem de İnternet ışığı yanmıyor müşteri hizmetlerini aradım sistemde sorun olmadığını söylediler dns ayarlarını kontrol ettim düzelmedi napıcağımı bilmiyorum tek İnternet ışığı yanmıyor. İlk başta İnternet sürekli gidip geldi şimdide tamamen gitti modem de

rashomon35 rashomon35 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1.Çözüm:

    Modeminin tüm kablolarını çıkart ve 10 saniye kapalı dursun sonra tüm kabloları tak ve açmayı dene.

    2.Çözüm:

    Apartmanın eski ise ve internet kabloları yıpranmışsa değiştir.

    darkcrak darkcrak (5158)