Modem değişikliği sonrası internet sitelerinde ses ve video hataları alıyorum

İyi günler TP-Link modem kullanıyordum hiç sorun yoktu fakat Zyxel modem geldi bana birkaç hafta önce her siteye giriyor.Younow diye site var oraya giriyorum ses ve video yok siyah ekran oluyor. Sadece yazılan yorumları görüyorum. 1-2 tane Chat sitesi açılıyor sohbet bağlantısı hata yazıyor. Flash Player'ı kaldırdım, yükledim düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

adana01 adana01 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunumu cözmeyi başardım.Öncelikle 192.168.1.1den modemin güvenlik ayarlarına geliyoruz.Güvenlik duvarı yüksekse ortaya indiriyoruz.Sorun cözülüyor.

    adana01 adana01 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Nasıl çözdüğünüzü bizimle de paylaşırsanız, bu sorunu yaşayan diğer kullanıcılar da çözümü öğrenebilir. damlakoc 8 yıl önce
    • Problemi çözmüşsün ama güvenlikten taviz vermiş ve risk almışsın. Değermiydi? Bence modemde default güvenlik ayarlarına dönmelisin. temmuz 8 yıl önce