Modem için ups almak

benim kaldığım yerde elektrikler çok sık kesiliyor ve işlerim yarım kalıyor netten biraz araştırdım ups alırsam internet kesilmesini önlermi ne tavsiye edersiniz

nortekgo nortekgo (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    UPS yani kesintisiz güç kaynağı almanız mantıklı.

    Sadece adsl modemi UPS üzerine bağlayacaksanız  650 VA güce sahip bir UPS işinizi görecektir.

    Adsl modem fazla güç harcamayacağından 650 VA bir UPS tahmini 30-60 dakika arasında size enerji sağlayacaktır.

    Bilgisayar ve ADSL modemi birlikte kullanacaksanız daha güçlü örneğin 1KVA ve üzeri almanızı öneririm.

    Marka olarak Gold bilgisayar'da bulabileceğiniz Bross markasını tavsiye edebilirim. Fiyatı çok uygun ve oldukça kaliteli. Son 3-4 yıldır Bross UPS kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım.

     UPS 650 VA BROSS 1065DJ ücreti 81 TL . Detaylı bilgiyi buradan bulabilirsiniz.

    Bütçenize uygun olarak 650VA ile 2000VA arasında bir seçim yapabilirsimiz.  Bu tabi güç arttıkca UPS'in dayanma süresi artacak  elbette fiyatı da artacak. Bütçeniz doğrultusunda bir karar verebilirsiniz.

    hakan hakan (15394)