modem internet telefon sorunu

telefonum modeme ilk seferde bağlanıyo fakat belli bi süreden sonra sanki bağlantı kopmuş gibi bağlanmıyo modemi kapatıp açınca düzeliyo sorun nedir acaba nasıl düzeltebilirim bazen modemi 2-3 kere kapatıp açmak zorundayım.

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    modem ve telefon ayrı ayrı bağlanmış şekilde mi ? Yani telefon ve modemi birlikte bağlamak için splitter kutusuyla mı bağlı ?  telefon hattı ayrı bi odada modem ayrı bi odada şeklinde mi ?

    eğer ayrı ayrı bağlamışsanız kopukluk bundan oluyor ve yeniden modemi resetlemek ya da bi süre beklemek durumunda kalıyorsunuz internetin gelmesi için ..

    eğer ayrı ayrı bağlamışsanız ya telefonu kullanmayarak giriş yapın ya da modemle beraber splitter kullanarak giriş yapın internete.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)