CMD'ye netstat -an yazınca çıkan syn_sent ibaresi ne anlama geliyor?

Birkaç gün önce kotayı fazla kullanmadığım halde telefona kota bitmiştir diye mesaj geldi ve modemdede aşırı ısınma kendi kendini resetleme kapatıp açma gibi durumlar oldu cmdden kontrol etmek için netstat -an yazdım ve syn_sent gözüktü araştırdığım kadarıyla bu syn_sent zombie bilgisayarlarda gözüküyormuş sanırım zombie oldu bilgisayar kurtulmak için bazı programları yükledim acaba format geçirir mi yoksa modemide sıfırlamam gerekiyormu yani modemi etkiliyor sonuçta yoksa sadece bilgisayarı formatlasam yeterlimi nasıl kurtulurum bundan? Dediğim şey botnet ağı galiba yoksa ddosmu yiyorum

mumim mumim (19)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    botnet agına dahil olmuşsun indirdigin dosyaları taramanı öneririm

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

    • format atsam geçermi bilgisayara yoksa modemide formatlamam gerekirmi ayrıca bilgisayarda indirdigim modemi neden vuruyor mumim 6 yıl önce
    • modem konusunda beek bilgim yok istersen resetle ama bilgisayara format cözüm eger indirdigin bi dosyada bulaşmış bu dosya yerel d diskinde programların içindeyse çözüm yerel d disk arşivlerini tara ondan sonra temiz bi format... krsn 6 yıl önce
    • bilgisayarda indirdigin modem vuruyor anlamadım... krsn 6 yıl önce