Modem üzerinde birkaç ışık yanıyor ama Power ışığı hiç yanmıyor.

Modemim  ZYXEL VMG-3312-B10B. Arkadaşlar modemim arıza verdi wifi açılmıyor.

Modem üzerinde birkaç ışık yanıyor ama Power ışığı hiç yanmıyor.

Görünürde de bir sorun göremedim

Garantisi bittiği için servise gönderemiyorum

Önerisi olan var mı?

modemin resmi ektedir:https://hizliresim.com/G2M0fe

nnser nnser (16)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Soruna bende birşey diyemem fakat sana öneri verebilirim yani bir elektrikçiye gidip ona sorununu anlatırsan o bu sorunu çözebilir diye düşünüyorum çünkü elektirikçiler bu tip sorunları çözebiliyorlar.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Sorun sadece Power ledinin yanmaması mı? Onun dışında normal mi çalışıyor. Güç düğmesi modeme enerji gelip gelmediğini gösterir. Sende modeme enerji geliyor. Eğer sorun sadece ışığının yanmamasıysa led arızalanmştır bunu önemsemeyebilirsin. Bunun dışında modem VDSL ışığı sabit yanıyor ve internet ışığının normal yanıyor görünüyor. Bu ışıklar normal çalışıyor gibi görünüyor.

      hakan hakan (15424)