Modemde hangi marka daha başarılı?

2018 senesini hangi marka modemlari iyi? Modemim bozuldu beni üzmeyecek modem önerirmısınız hangi marka daha başarılı

nuri92 nuri92 (32)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sana işini görecek ve seni üzmeyecek 3 tane modem önereyim. Bunların hepsi işini görür. Hangisi bütçene uyuyorsa onu alabilirsin.

    TP-Link TD-W9970 300Mbps VDSL, ADSL2+ Modem/Router

    Zyxel VMG1312-B10D 300Mbps VDSL2/ADSL2+ Modem/Router

    ZYXEL VMG 3312 300Mbps VDSL/ADSL2/Fiber Modem/Router

    Nuri neyi amaçlıyorsun bilmiyorum ama eğer kafanda "En iyi VDSL, ADSL destekleyen modemi alırsam internetim hızlanır" diye bir düşünce varsa çok yanlış yoldasın.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • TESEKKÜR EDERİM EN iyi vdsl ,adsl günümüzüne uygun modem arıyorum İNTERNET HIZI NEYSE onu verir modem sadece beni üzmesin nuri92 5 yıl önce
    • Üzmez merak etme @nuri92 omercik 5 yıl önce
    • diğer marAklar nasıl ASUS nuri92 5 yıl önce
    • O da iyi ASUS da çok başarılı internette "vdsl modem" diye arattığında bulursun farklı markalar @nuri92 omercik 5 yıl önce

    Draytek Adsl,Vdsl 6Port Vigor 2860L Vpn 3G,4G Modem seni asla üzmez. Fiyatı 4.266TL.

    Üzerinde ne istersen var.

    hakan hakan (15394)
    5 yıl önce cevaplandı

      dual band lı modem önerir mısınız

      nuri92 nuri92 (32)