Modemdeki 5ghz modu nedir? ne işe yarar?

5ghz modunu açınca ne telefon ne tablet ağı göremiyor, bu mod sadece laptop için mi?

leone1907 leone1907 (18)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    5GHZ modunu açınca ne telefon ne tablet ağı göremiyorum neden?

    5GHZ'ı destekleyen cihazlarda 5GHZ'ı kullanabilirsin ve 5GHZ ile daha hızlı internet keyfi yaşayabilirsin.

    Bu mod sadece laptop için mi?

    Sadece 5GHZ'ı destekleyen bütün cihazlarda bunu kullanabilirsin.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      5GHZ bu hızı destekleyen tüm cihazlar içindir. Laptop ya da tablet kısıtlaması yok.  5ghz ile modem ile bilgisyar arasındaki bağlantı daha hızlı olur. 5ghz 'in internet hızı ile bir alakası yoktur. Sadece modem - bilgisayar / tablet / telefon arasındaki bağlantı hızıdır.

      murat murat (12492)