Modeme 4 kişi bağlı gözüküyor. İnternet yavaşlar mı?

merhaba yeni modemimde aynı anda 4 ağ gözüküyor bu internet hızı açısından bir problem olur mu acaba ?

Eğer olursa bu problemi nasıl çözebilirim acaba ?

siyahpunto siyahpunto (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternetine evde kaç kişi bağlanıyor? 4 kişi bağlanmadığı halde 4 kişi gözükmesi normal değil. Hız açısından öyle aman aman bir problem yaşamazsın ama internetini kullanan kişi sayısı arttıkça, o anki gelen internet hızı cihazlar arası bölüştürüleceği için hızın yavaşlayabilir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      bu gün modemi yeni aldım kurulumu yaptıktan sonra dikaktimi çekti ,modemin markası zyxel1,2,3,4 gibi isimlendirilimiş şekilde

      ben modemin altında yazan şifre ve ağ adına göre kurulum yaptım ama hızım biraz yavaş.

      modem markası ZYXEL VMG3312

      bu arada evde 1 laptop 3 telefon var herkes aynı ağ üzerinden bağlanıyor

      siyahpunto siyahpunto (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • 1 laptop + 3 telefon 4 ediyor. O halde 4 kişinin bağlı gözükmesi çok normal. O Zyxel 1,3,4, diye adlandırması kafanı karıştırmasın. O modeme özel bir numara. omercik 5 yıl önce