Modemi Kapatıp Açınca İp Değişir Mi?

Atıyorum işte benim 89.211.234.32(salladım) bir ip var.Ben modemi kapatıp açsam bu değişir mi?

brokropro990 brokropro990 (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet, eğer sabit IP kullanmıyorsan (sabit IP kullanımı ücretlidir) modem kapatılıp açıldığında IP değişir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Abi peki ip adresine port taraması nasıl yaparım :) brokropro990 6 yıl önce
    • Çok anlamadım ne yapmak istediğini ama istersen onun için yeni bir konu aç ve @hakan ile @murat'ı çağır konuya. En iyi onlar bilir o mevzuları (elbette başkalarıda bilebilir) @brokropro990 temmuz 6 yıl önce
    • Peki abi :) brokropro990 6 yıl önce
    • Ama soruyu doğru sormalısın. Eğer port açmak istiyorsan burada sorduğun IP ile orada atayacağın IP adresinin bir alakası yok. Onlar farklı şeylerdir. Neyse, konunu aç bir hele. @brokropro990 temmuz 6 yıl önce
    • Açtım abi https://uzmanim.net/soru/kali-linux-windows-veya-android-icin-belli-bir-ip-adresine-uzaktan-port-taramasi-nasil-yaparim/85715 brokropro990 6 yıl önce
    • Tamam @hakan ve @murat'ta konuya bakacaktır, bizi duydular yada duyacaklar :) @brokropro990 temmuz 6 yıl önce