Modemimin  şifresini  değiştirme sayfasının  kullanıcı  adını  ve  şifresini  unuttum

Modemimin  şifresini  değiştirme sayfasının  kullanıcı  adını  ve  şifresini  unuttum.

Bu  durumu  nasıl çözebilirim ?

mat7 mat7 (341)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kullanıcı adı Admin'dir ama parolayı unuttuğun için modemi resetlemen gerekecek bu durumda da modemin ayarlarının yeniden yapılması gerekebilir.

    https://uzmanim.net/soru/modem-nasil-resetlenir-varsayilan-ayarlara-nasil-geri-yuklenir/74929

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Çök teşekkürler yardımınıza çözdüm sorunmu. Küçük bir soru daha internet şifresini bu sayfadan değiştirmiyormuyduk? Bu sayfada iinternet şifremi bulamadım. Ben mi bulamadım ? Başka yerdenmi değiştiriyorduk ? @hakan (13246) mat7 4 yıl önce
    • Hangi marka modem kullanıyorsun @mat7 ona göre videolu anlatımını bulup paylaşacağım şifre değiştirmeyle ilğili gorele28 4 yıl önce
    • @mat7 internet şifresi dediğiniz WiFi şifresiyse evet modem üzerinden değiştirilebiliyor. Modemde WiFi ya da Kablosuz ağ diye bir bölüm vardır o alandan yapabilirsiniz. hakan 4 yıl önce
    • Anladım. Teşekkürler. @hakan (13298) mat7 4 yıl önce

    modemin markası ne @mat7 modemi kurduktan sonra kullanıcı adı ve şifreyi değiştirmediysen yardımcı olabiliriz

    gorele28 gorele28 (387)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Sizede çök teşekkürler , yukarıda ki anlatımla sorunu çözdüm. @gorele28 (233) mat7 4 yıl önce