Modemin açılma ve kapanma saatini nasıl öğrenirim?

Modemin saat kaçta açılıp kaçta kapandığı gibi kaç saat açık durduğunu günlük haftalık öğrenme imkanımız varmı ?

mumim mumim (19)
5 yıl önce sordu

  • Modemin markası ne darkcrak 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Modemin yönetim sayfasında Log bölümünde görebilirsin. Her adsl modem / router'ın bir kayıt bölümü vardır. Burada çeşitli bilgiler tutulur. Online olma, offline olma gibi bilgileri de burada bulabilirsin.

Adsl modem arayüzüne nasıl girebilirim? linkinden Adsl modem arayüzüne nasıl erişirsin öğrenebilirsin.

alattin alattin (16984)
5 yıl önce cevaplandı

  • tplink için logları bulamadım yan bölümlerdede yok istatistik yazan yer var ordada birşey yok zaten nasıl bulurum logları mumim 5 yıl önce