Modemin şifresi nasıl değiştirilir?

-1

Ben super online kullanıyorum, sifresini bir kere değistirdim ikinci kez değistirmem lazım ama bi türlü yapamadım. Yani detaylı şekilde anlatan site bulamadım, benim modemin görüntüsü farklı, detaylı bir bilgi istiyorum.

yokohama yokohama (-1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1 defa değiştirdiysen nasıl yapacağını biliyor olman lazım. Modemi arkasından resetle yeniden kurulum yap.

    (verdiğin bilgiler çok yetersiz.)

    cihanbil cihanbil (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • uzman kardeş benm pc face ye girmemeye basladı bu nası bi sacmalık ya kafayı yicem bi yardmcı ol yokohama 8 yıl önce

    hg 658 v2 böle bisi huwayn mı ne super olnline 1 kere deistirdim ama aynısını yine denediğimde olmadı

    yokohama yokohama (-1)