Modemin "username"in unuttum, Formatlamadan bulmam mümkünmü?

Modemin "username"in uzun zaman önce değiştirmiştim. Bi kaç kez Wi-fi şifresini değiştirmişdim, ama uzun zaman oldu. "Username"in "admin" satrına sadece harf ilave etdiğimi hatırlıyorum, ama yanlış diyor. Format yapmadan bulmam mümkünmü? Yardımınızı rica ediyorum.

arzumemmed arzumemmed (1)
6 yıl önce sordu

  • Harf ilavesi büyük harfmi, küçük harfmi, her ikisinide denemelisin. temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Maalesef eğer bir yere not etmediyseniz ve hatırlamıyorsanız, modemi fabrika ayarlarına döndürmeden arayüze girmeniz mümkün değil

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • Yok malesef(( teşekkür ederim. arzumemmed 6 yıl önce