Money Robot veya Gsa Search Ranker şifre şözücü yani deathbycaptcha nasıl aktif edebilirim

Merhaba,

Money robot'da şifre çözücü olarak kullanmak üzere deathbycaptcha.com'dan 5k şifre çözücü aldım. Money robot üzerinden kullanıcı adı ve şifre girişi yapılarak tanımlanamsı gerekiyor fakat  benim elimde bir zip dosyası var ve bu zip dosyasının içerisinde ise herhangi bir kullanıcı adı şifre yok. .cs .api gibi dosyalar var.www.deathbycaptch.com üzerinden ingilizcesi olan biri yardımcı olabilir mi? Mail attım ama hala dönmediler.

@alattin abi :)

notify notify (538)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Baştan söylim, Money robot hakkında bir bilgim yok ama senin için web sitelerini inceledim. Senin elinde olan zip dosyası API'ye ait dosyaları barındırıyor. deathbycaptcha bir API sunuyor bu API ile sen kendi uygulamana deathbycaptcha'yi entegre edebiliyorsun. Captcha bilgisini API ile yoluuyorsun ve deathbycaptcha sunucuları bunu çözüp Captcha'da yazan veriyi sana metin olarak gönderiyor.

    Money Robot'un istediği, deathbycaptcha kullanıcı adın ve şifren olabilir. deathbycaptcha ana sayfasında gördüğüm kadarı ile bir üyelik gerekiyor. Sende de deathbycaptcha sitesine ait kullanıcı adı ve şifre olmalı.

    Ek: Money Robot programını aç. Settings > Captcha Services bölümüne gir. DEATH by Captcha bölümüne DEATH by Captcha kullanıcı adını ve şifreni gir. Check Balance butonuma bas. Sitedeki kredin görünecektir. Senin bilgilerin ile denedim oldu. Böylelikle MR ile captcha servisi arasındaki bağlantıyı kurmuş oldun.

    alattin alattin (16999)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Az önce detaylica anlattim yorum yao butonuna bastim ama olmadi herhalde. Şimdi şöyle abi evet bir uyeligim var fakat burada herhangi bir kullanici adi sifre vermiyor. Zip dosyasi yukleme alanida var orayada yukledim api zip dosyami ama yine olmadi. Bilgilerimi özelden iletsem bakabilirmisin abirica etsem notify 6 yıl önce
    • Gonder bakayim @notify alattin 6 yıl önce
    • Gönderdim abi mesaj bölümünden notify 6 yıl önce
    • @notify cevabıma ek yaptım. Sen yine yanlış yerlerde gezmişsin. Nasıl yapıldığını yazdım. Senin hesabınla da denedim oluyor. alattin 6 yıl önce
    • şuanda kendime gülüyorum abi :) yok böyle birşey bu kadar basitmiydi yani. Bende api dosyasının içerisinde geziyorum hey alahım ya neyse abi çok teşekkür ettim çok sağol :) notify 6 yıl önce
    • olucak olucak biraz daha sabır @notify :) alattin 6 yıl önce