Monitör sağ alt köşesi kararma sorunu

Ekranımın sağ alt köşesi haftada 1-2 kez kararıyor ama yeniden başlatınca sorun gidiyor. Bu neden olur?

151515 151515 (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Her zaman aynı taraf kararıyorsa donanımsal bir sıkıntı olma ihtimali yüksek.Siz yeniden başlatma derken monitörü kapatıp tekrar açmaktan bahsediyorsunuz sanırım. Bu başlatma ardından sorun gideriliyorsa sorunun monitörden olduğu kesin diyebiliriz. Bunun da yolu monitörü değiştirmekten veya varsa tamirinden geçecektir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hayır haftada 1-2 kez oluyor bilgisayarı yeniden başlatıyorum demek istedim. 151515 6 yıl önce