Monitörüm arada kapanıp açılıyor

Durup dururken ekran monitor kapanıyor simsiyah oluyor. Fare ya da klavyeden bir tuşa basmayınca öyle kalıyor neden oluyor olabilir?

treajen treajen (43)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    @treajen öncelikle denetim masasına girip sistem ve güvenlik başlığına tıklamalısın sonra güç seçenekleri başlığına tıklamalısın orta kesimde siyah nokta hangi başlığın sol tarafında ise o başlığın izasında bulunan sağ tarafta mavi yazı ile yazılmış Plan ayarlarını değiştire tıklaman gerekli karşına gelecek olan ekranda Ekranı kapat yazısının sağ tarafındaki seçeneklere tek tek tıklayıp hiçbir zaman yapıp ve en sonunda ise değişiklikleri kaydet butonuna tıklaman lazım lazım

    gorele28 gorele28 (387)
    4 yıl önce cevaplandı

    • O ayar zaten hiçbir zamanda. Sorunun sistem kaynaklı olduğunu sanmıyorum çünkü ekran kapanınca "Sinyal yok" uyarısı veriyor. treajen 4 yıl önce