Monitörüm titriyor nasıl çözerim? Monitor titremesi neden olur?

Bilgisayarımın monitörü titriyor, ekranım sürekli yukari aşağı gidiyor, renkler birbirine giriyor. Yaşadığım bu monitör tireme sorununu nasıl çözerim? Video atabilirim eğer isterseniz.

kullanici302780 kullanici302780 (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorun donanımsal olabilmekle birlikte tazeleme hızınındanda kaynaklanır

    yunusberkan122 yunusberkan122 (16)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bilgisayarda hiçbirşey net değil ama bazı yazıları okuyabiliyorum windows 10 kullanıyorum kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı yeniden başlatılması gerekiyor diyor sonra otomatik onarmayı başlatıyor bilgisayarı açamıyorum kasada bir sorun olabilirmi? kullanici302780 5 yıl önce
    • Ekran net değil sürekli aşağı yukarı gidiyor ayrıca pc de açılmıyor kullanici302780 5 yıl önce