Monitörün Güç Kablosunu çekip Takmazsam Ekran Gelmiyor sisteme kasaya zararı olurmu

benim monitorumde sorun var da PC yi açınca bazen ekran gelmiyor Pc açıkken güç kablosunu çekip takınca (monitörün güç kablosu) ekran geliyor PC ye zararı olurmu ekranda dalgalanma da var

Kasaya zararı olurmu

itachi itachi (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekranda dalgalanma var ise ya monitörün paneli sıkıntılıdı, ya da Ekran Kartı. Monitörün kablosunu çekiyorsan sadece sıkıntı olacağını zannetmem.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Ekran kartında sorun yok. Korktuğum şu PC çalışırken monitörün kablosunu çekip taktığım için ekran kartına veya başka bir yere zarar verir diye kasa içindeki itachi 3 yıl önce