Monitörün Sağ Tarafında Boydan Boya Saniyelik Titreme Var?

Monitörümün sağ tarafında, yukarıdan aşağıya titreme var. Saniyelik titremem, sanki yanıp sönüyor gibi.

newa newa (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Monitörde titreme varsa iki ihtimal var:

    Ya ekran kartında sorun vardır ya da monitörde.

    Eğer test edebiliyorsan başka bir monitörle test etmeni öneririm. Başka monitörde titreme yapmıyorsa sorun senin monitöründedir.

    Bir de ekranı farklı çözünürlüklerde kullanmayı dener misin?

    Monitörünün LCD olduğunu varsayıyorum tüplü, CRT monitör değildir sanırsam. Gerçi bende hala var bundan.

    murat murat (12492)