Monster laptop FPS düşme sorunu

Merhabalar, bugün sabah Monster Abra A5 Serisinden V13.1 satın aldım ve tüm driverlarını yükledikten sonra League Of Legends yükledim ve FPS test yapmak için bir oyuna girdim. Lakin videolarda 130-120 fps görürken ben laptopda 20 fps görüyorum ve bunu düzeltemiyor. Lütfen yardımcı olun.

azrak azrak (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dostum tüm driverler güncelmi diye kontrol et.

    Bilgisayarıma sağ tıklayıp özelliklerden kullanilebilir ram miktarına bak.

    Son olarak teknik servise başvur.

    leventt04 leventt04 (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    Oyunlardayken Ekran kartın devreye girmiyordur Oyundaki Tüm ayarları En Yükseğe Al öyle bir dene.

    infinity infinity (402)