Mound and blade Çalışmayı Durdur ( Hiç görülmemiş Hata )

Mound and blade warbanda giriyorum  ana ekrana geliyorum buraya kadar çok iyi fakat yeni oyuna başla yada seçenekler veya kayıtlı oyuna basınca çalışmayı durduruyor oyun . Lütfen yardım edin allah rızası için  Bu oyunu oynamak istiyorum fakat kaç haftadır bu hata yüzünden giremiyorum .

efetalhatutal efetalhatutal (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sisteminiz oyun için yeterlimi ?

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Evet yeterli

      efetalhatutal efetalhatutal (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Sistem özelliklerini yinede yazarmısın işletim sistemini, ramını falan nvidiagtx 6 yıl önce
      • @efetalhatutal nvidiagtx 6 yıl önce
      • pentium r dual core cpu 2gb ram 32 bit x64 tabanlı 3.07 ghz efetalhatutal 6 yıl önce
      • Oyunların çoğunda 32 bit desteklesede birsürü sorun çıkar bu sorunları bilgisayarı 64 bit yaparak düzeltebilirsin. Kendin yapmanı tavsiye etmem internetciye götür ama 2 gb ram zaman içinde sorun yaratabilir 64 bit yapacaksan en kısa zamanda 2 gb ram almanı tavsiye ederim halilhyl2 6 yıl önce