Mount and Blade: Warband'ı telefondan oynayabilir miyim?

Mount and blade warband ı telefondan oynaya bilirmiyim bu mumkunmu ? Hem zaten grafikleride okadar iyi diyil telefonda taş bu arada yapabilirmiyim

Sizce ?

necefov necefov (-1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternetten baktım biraz, geçmişte Mount and Blade: Warband oyununun Android sürümü çıkmış ama şuanda Google Play Store'da yok, anladığım kadarıyla yayından kaldırılmış. Sebebini bilmiyorum ama internetten APK'sını indirip telefonuna yüklemeyi deneyebilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • İnternetden baktımda şimdi sadece nvidia tegra olan cihazlarda çalışıyormuş root yaparak oynana bilir ama telefonumu rootlamam necefov 5 yıl önce

    Hayır, oynayamazsın. Yani Nvidia Shield'ın yoksa. Nvidia Shield ile oynanıyordu. Videosuna da buradan ulaşabilirsin,

    Mount&Blade Warband - NVIDIA SHIELD and Tegra 4 Trailer

    Kısaca, normal samsung, xiaomi gibi telefonlarda oynayamazsın.

    toprak34 toprak34 (2026)