MOUNT BLADE 2: BANNERLORD 'Application Crash' hatası?

MOUNT BLADE 2: BANNERLORD  oyununu steamdan yeni aldım ve oynadım rahatca fakat güncelleme geldi güncellemeden sonra "Application Crash" hatası alıyorum ve hiçbir türlü de çözemiyorum ne yapmam lağzım ve tekrardan o save'yi nasıl kurtarabilirim

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oyun daha çok yeni olduğu için bu tip sorunların olması gayet normal. Şu anda oyun Erken erişimde yani buda ne oluyor oyunda hataların olması gayet normal ve bu bizim yaşadığımız hatalar ile oyundaki hataları düzeltmeye çalışıyorlar her güncellemeri ile. MOUNT BLADE 2: BANNERLORD'ye hergün bir güncelleme geliyor ve bu sorunlarını düzeltiyorlar.

    Senin soruna gelecek olursak birçok kişi oyunu ilk indirdiği zaman bu hatayı alıyor ve oyunu tekrardan açarken çözümü:

    NOT: Bu adımlar işine yaraya bilir yaramayada bilir denemekden zarar gelmez.

    İlk olarak Visual Studio 2015, 2017 ve 2019 'yu güncellemeyi deneye bilirsin.

    DirectX End-User Runtime Web Installer'ı indir ve kur

    Bunlara rağmen halen daha oyununda hata veriyorsa yeni bir güncellemeyi beklemekten çare yok veya yeni save açıp yeniden oyuna başla 0 dan

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Mount & Blade 2: Bannerlord henüz yeni çıktığı için böyle hatalar alman normal. Steam forumlarına konu açarak geliştiricilerin soruna çözüm bulmasını sağlayabilirsin.

      toprak34 toprak34 (2026)