Mount & Blade II ne zaman çıkacak?

Mount & Blade II nedir?

Mount & Blade II ne zaman çıkması bekleniyor internet de ha çıktı ha çıkacak diyorlar fakat kaç sene oldu halen daha çıkmadı

Mount & Blade II çıkarsa sistem gereksinimleri ne olur?

Mount & Blade II çıktı mı? Kaç TL olur

darkcrak darkcrak (5170)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mount & Blade II ne zaman çıkacak?

    Mount & Blade II, uzun bir aradan sonra kullanıcılara indirmeleri için steam üzerinden satışa çıkmış bulunmaktadır ayrıca yeni çıktığı için de indirimde.

    Mount & Blade II nedir?

    Mount & Blade II, eski bir zamanda geçen bir strateji oyunu diye bilirim ayrıca bu oyunu yapan şirket'i Türkler satın aldılar ve Türkiyede yazılımı yapılıyor. Bu oyunda kendi krallığınızı kuruyorsunuz ve kendi askerlerinizi yetiştiriyorsunuz ayrıca diğer krallıkların hakimiyeti altına yani onların yanında da çalışa biliyorsunuz. Evlene biliyorsunuz ve çocuklarınız ola biliyor. Bu oyunun amacı Tüm kalradyayı kendi hakimiyetiniz altına almanızdan ibare yani tüm kaleleri ve tüm haritayı kendi hakimiyetiniz altına almanız gerekiyor elbette hileler ile bu işi 2 sn yede bitire bilirsiniz ama oyunun zevki kalmaz

    Mount & Blade II ne zaman çıkması bekleniyor internet de ha çıktı ha çıkacak diyorlar fakat kaç sene oldu halen daha çıkmadı:

    Doğrudur çünkü oyun baya uzun zamandır ha çıktı ha çıkacak gibi yalanlar oldu hatta oyun çıkacağı zamanlar aksilikler vs. oldu ve oyunun çıkma süresi de uzadı yani bu sene oyun çıktı artık rahat ede biliriz gibi ilk oyunu da güzeldi fakat bu oyunun grafikleri vs. bir sürü değişiklik yapılmış gibi gözüküyor hatta oyun efsane bir çok hakimiyetiniz bulunmakta yani kafanıza göre takılamıyorsunuz kısacası gerçekci gibi.

    Mount & Blade II çıkarsa sistem gereksinimleri ne olur?

    Mount & Blade II çıktı mı? Kaç TL civarı olur

    Oyun çıktı hatta indirme linki de altta fakat oyun şu anda indirimdeki fiyatı 134,99 TL indirim bittiği zaman 150 TL olacak

    Mount & Blade II: Bannerlord Steam linki

    darkcrak darkcrak (5170)