Mouse Ayarı Scroll

Merhaba ,

Mouse tekerliği aşağı yukarı yaptığımda sayfa küçülüyor ve büyüyor.Eski haline almak istiyorum.Yani tekerliği kullandığımda sayfa aşağı yukarı indirmesi gerekiyor.

Teşekkürler

okansa okansa (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fare orta tekerliğinin zoom yapması Chrome'da mı oluyor?

    Yoksa tüm Windows uygulamalarında scroll gereken yerde zoom mu yapıyor?

    Çözüm için şunu dener misiniz?

    1. Denetim Masasına  gidin
    2. Sistem ve Güvenlik altında Fare ikonunu tıklayın.
    3. Touchpad sekmesini tıklayın.
    4. Seçenekleri tıklayın.
    5. Açılan pencerede  yakınlaştırma'nın işaretini kaldırın (Pinch Zoom)

    Sizde seçenekler biraz daha farklı olabilir.

    cemkara cemkara (4215)