Mouse HZ Sorunu

Mouse hz'si kısaca tanımlamak gerekirse saniyede mouse'un pcye gönderdiği veri sayısı şimid sorun şuradaki benim mouse'um 1000 hz olabiliyor 1000 hz yaptığımda (driver açıkken) Mouse rate checker sitesinde ve mouse ' un kendi hz sini gösterdiği yerde 600 hzlerde geziyor fakat driver uygulamasını kapattığımda 1000 hz seçiliyken bu sefer Mouse rate chechker da stabil bir şekilde 900 950 hz de kalabiliyor Bunun sebebi nedir mouse A4 tech xl 750 bh

ahmet5847 ahmet5847 (92)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunu driver'ı yeniden kurarak çözdüm ama hala neden öyle olduğunu anlamadım arada bir usb portunu değiştirdim portla alakası olabilir mi diye düşünüyorum

    ahmet5847 ahmet5847 (92)