Mouse İmlecim :(

Mousem'in İmleci sürekli arka planda çalışan bir program vamış gibi oluyor ve mouse aşşağı yukarı sallanıyor
http://www.youtube.com/watch?v=lbwT-OFhv68&feature=youtu.be Durum Bu aniden kendi kendi kendine ollmaya başladı lütfen yardımcı olun :(

atakemal atakemal (1)
9 yıl önce sordu

  • Sanki titriyor gibi atakemal 9 yıl önce
  • Hala titriyormu? Düzeldiyse nasıl? Yardım istemekle kalınmamalı. Sonuçlarda belirtilmeliki başkalarıda benzer durumlarla karşılaştıklarında bu çözüm tecrübesinden faydalanabilsin. Sende bu konuda hassasiyet göstermeliydin, göstermelisin. temmuz 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Başka bir mouse takarak denedinmi? Denemen gerekirdi (Notebook ve entegre mouse değilse elbette).

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce cevaplandı

    Muhtemelen gerçekten arkaplanda işlem yapan bir program var ve sürekli mouse imlecini işlemde gösteriyor.

    Donanımsal bir sorun olmadığını düşünüyorum.

    Virüs taraması gerçekleştirir misiniz?  Potansiyel olarak istenmeyen bir yazılım işlemciyi meşgul ediyor olabilir veya bitcoin virüsü gibi işlemciyi sürekli meşgul eden bir virüs olabilir.

    1. Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware indirin ve burada anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
      Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
    2. Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
      Adwcleaner nedir nasıl kullanılır
    cemkara cemkara (4215)