Mouse sol tık sağ tık, sağ tık sol tık gibi oluyor, ne yapmalıyım?

Bilgisyarımda mouse'un sol tıkı sağ tık, sağ tıkı da sol tık gibi oluyor. Videonuzu izledim, yaptım. Bende zaten sol'da gösteriyor.

atakantkn atakantkn (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba. Anlattığınız sorun videoda anlatılan sorun değil. Öncelikle arama çubuğuna "fare ayarları" yazın, sonra uygulamayı açın. Gelen menüde birincil tıklamanın sol olması gerekiyor. Ayrıca bazı mouse modellerinde mousenin altındaki bir tuşla sağ ve sol tık yer değiştirebiliyor. Onu da kontrol edin derim.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Her yerde aradım youtubede sizi gördüm bundan sonra bi sorunum olurda direk size sorucam😁😁 atakantkn 2 yıl önce
    • Tabii ki, sorularınızı bekleriz. Elimizden geldiğince cevaplamaya çalışırız:) xbedirhanx 2 yıl önce