Mouse Takılma Sorunu

Trust Marka Kablosuz Mouse'um Ok İmleci Sürekli Takılıyor Ve Hiçbir Şekilde Hareket Etmiyor. Bu Sorun Neyden Kaynaklanmaktadır? Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benim sana önerim kablolu mause kullan ben de kablosuz kullandım ama 13 ü de bozuldu.

    Peki neden mousem takılıyor:

    • Pili azalmış ola bilir. Not: Duracell pil kullan.
    • Altındaki göz yani led gibi bir şey var oraya toz bulaşmış ola bilir
    • Mausen bozulmuş ola bilir
    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • mouse bozulmuş, yeni mouse aldım şuanda öyle bir sorun yok veysi2023 5 yıl önce