Mouse tavsiyesi yapar mısınız?

Merhaba. 100 TL bütçe civarı alabileceğim mouse modelleri önerebilir misiniz? Fazla oyun oynamıyorum ama oynadığım zamanlarda da üzmese güzel olur. Oyundan ve RGB'den ziyade rahatlığı, ergonomikliği önemli. Hatta RGB olmaması daha iyi bile diyebilirim çünkü fazla ışıkla çok dikkat çeksin istemiyorum, tercihim sade olmasından yana. Teşekkürler şimdiden.

rzgr rzgr (17)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şunu almayı düşünüyorumi daha iyi bir öneriniz var mıdır?

    Rampage r44

    rzgr rzgr (17)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bazı mauseler çok çabuk bozuluyor yani tıkladığın zaman algılamıyor veya tekerleği aşağıya çektiğin zaman aşağı yukarı gitmesi gibi sorunlar olabiliyor. Bir çok ucuz mause kullandım ve bu tip sorunlarla karşılaştım hatta 100 TL lik mause bile sorun çıkartmıştı ama aldığım markadan kaynaklı olabilir. Şu anda ben Steelseries kullanıyorum ve memnunum fakat pahalı bir mause ama sana 100 TL'ye iyi ve işini görecek mauseler önerebilirim.

      1. Gamepower Bane Siyah Oyuncu Mouse 0CVB.GMP.01.001766 104,50 TL
      2. James Donkey 112i 3200DPI 6 Tuş Aydınlatmalı Siyah Optik Gaming Mouse 109,00 TL
      3. Rampage Smx-r120 Slash 4800 Dpı Rgb Ledli Gaming Oyuncu Mouse SMX-R120 114,90 TL
      4. RAMPAGE SMX-R22 PHOENIX 7 Tuşlu RGB 4800dpi Oyuncu Mouse Siyah 122,00 TL
      5. Senin yazdığın mausede iyi.
      darkcrak darkcrak (5158)
      3 yıl önce cevaplandı

      • https://www.gamegaraj.com/urun/gamenote-ms1001-kablolu-rgb-gaming-mouse-siyah/comment-page-2/#comments şuna ne dersin acaba rzgr 3 yıl önce
      • @darkcrak çoğu yerde önerilmiş ama bana pek uzun ömürlü gelmedi rzgr 3 yıl önce
      • @rzgr gamegaraj mause konusunda tecrübeli olacağını sanmıyorum çünkü Gamepower oyuncu ekipmanı tasarlıyor, ramgape oyuncu ekipmanı tasarlıyor yani bu şirketler uzun zamandır bu işlerle uğraşıyor yani gamegaraj bunlar kadar tecrübeli olacağını sanmıyorum. darkcrak 3 yıl önce
      • https://www.trendyol.com/inca/phaldor-img-348-rgb-macro-keys-oyuncu-mouse-p-32220619?tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:dsa_type:product_groupj_gl_s_&gclid=CjwKCAiAyc2BBhAaEiwA44-wW2KWVC-GacbksB43ahZ4FAKMbDgzrdltuqMEF9ZDifVOu_LpPnWwDxoCAGYQAvD_BwE şu nasıl peki? Kuzenim kullanıyor da @darkcrak rzgr 3 yıl önce
      • @rzgr inca markasını daha önceden kullandım mı hiç fikrim yok. Yorumlara baktığım zaman memnun olan bayaa kişi var ve sende arada bir oyun oynayacağına göre alınabilir. darkcrak 3 yıl önce