mouse tekerlek aşagıya inmiyor

windows 10 kullanıyorum.5 gün önce bilgisayarda sorun cıktı sıfırladım.Kablosuz mousede sorun cıktı tarayıcı kullandıgımda tekerligini aşagı indirdigimde sayfa aşagı zor iniyor sıfırlamadan önce iyi calışıyordu.Bunu nasıl yaparım?

kemal2580 kemal2580 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk olarak;

    1- Mouse değiştir, birde öyle dene

    Değişiklik olmazsa (ve eğer Sistem Geri Yükleme açıksa);

    2- Sistem Geri Yükleme ile sistemi problem öncesi bir zamana (mesela 5 gün öncesine) geri al:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Sistem Geri Yükleme işe yaramazsa veya yapılamıyorsa;

    3- Sisteme anakart sürücü paketini yükle (daha önce yüklendiyse güncellemesini yap).

    temmuz temmuz (12505)