Movavi video dönüştürücü nedir, nasıl kullanılır?

0

Movavi video dönüştürücü nedir? Movavi video dönüştürücü nasıl kullanılır?

sponsorluicerik sponsorluicerik (82)
1 yıl önce sordu

  Toplam 1 Cevap


  0

  Movavi video dönüştürücü nedir, nasıl kullanılır?

  Movavi video dönüştürücü nedir?

  Movavi video dönüştürücü yüzlerce farklı ses, video,resim formatını farklı formatlara dönüştürebileceğiniz bir program. Movavi ile örneğin bir MP4 uzantılı video dosyasını mp3 yani ses dosyasına dönüştürmek mümkün. Bu dönüşüm sırasında mp3 kalitesini de 128 kbps, 192 kbps veya çok daha kaliteli olan 320 kbps olarak değiştirebiliyorsunuz.

  Movavi herhangi bir video yani görüntü dosyasını farklı video biçimlerine de çevirebiliyor. Örneğin elinizde Avi uzantılı bir dosya varsa bunu MP4 gibi bir formata da çevirebiliyorsunuz.

  Movavi video dönüştürücü ile yapılabilecek dönüşümlere bazı örnekler:

  • MP4 - AVI dönüştürme (veya tam tersi dönüşüm AVI - MP4 dönüştürme)
  • MP4 - MOV dönüştürme (veya tam tersi dönüşüm MOV - MP4 dönüştürme)
  • WMV - MP4 dönüştürme (veya tam tersi dönüşüm MP4 - WMV dönüştürme)

  Movavi SWF, OGV, WebM, MXF, M4V, M2TS, FLV, MPG, MKV, 3GP ,AVI, WMV ,MOV ve daha fazla video formatını dönüştürebiliyor.

  Movavi sadece video dönüştürme de yapmıyor. Aynı zamanda ses dosyaları içinde dönüştürmeyi destekliyor. Örneğin bir Wav dosyasını Mp3'e dönüştürmek de mümkün.  Movavi Mp3, M4A, M4R, M4B, Wav, WMA, Flac, AAC, Ac3, MKA, OGG, AIFF, AU, F4A gibi çok farklı ses formatlarını destekliyor. Tüm bu ses formatları arasında dönüşümü mümkün kılıyor.

  Farklı video formatları arasında dönüşüm mümkün olduğu gibi aynı zamanda Video - Ses dönüştürme de mümkün.  Dilerseniz bir videoyu sadece ses dosyasına dönüştürebiliyorsunuz. Videodan sesi ayrı olarak kaydedebiliyorsunuz. Bu kayıt işleminde de sesi dilerseniz Mp3, dilerseniz Flac formatında kaydedebiliyorsunuz.

  Apple, Android, Samsung, LG, Sony, Huawei gibi akıllı cihazlar ile çekilmiş videoları farklı format ve çözünürlüklere dönüştürmek Movavi video dönüştürücü ile mümküm. Movavi bu anlamda da size çok geniş bir destek sunuyor.

  Movavi programının özellikleri ile ilgili bilgiyi kendi sitesinden alabilirsiniz: Detaylı bilgi için buraya tıklayın

  Movavi video dönüştürücü nasıl kullanılır?

  Movavi Windows ve OS X işletim sistemlerinde çalışan bir uygulama. Dilerseniz Windows 10 yüklü bilgisayarınızda veya OS X yüklü Mac bilgisayarınızda Movavi video dönüştürücü uygulamayı yükleyebilirsiniz.

  Movavi Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 bilgisayarlarda sorunsuzca çalışıyor.

  Size uygun Movavi video dönüştürücü sürümünü aşağıdaki linklerden indirin.

  Movavi kurulumu oldukça basittir.  Bir kaç adımda kurulum gerçekleşiyor. Movavi kullanımı da oldukça basit.

  Movavi video dönüştürücü kullanımı

  Önce Medya ekleyin butonuna basın. Bilgisayardan farklı bir formata  dönüştürmek istediğiniz dosyayı seçin. Bu bir video, ses ya da resim dosyası olabilir.  Daha sonra alt bölümden dönüşümün türünü seçin. Örneğin bir videoyu Avi - Mp4 olarak dönüştüreceksiniz, alt bölümdeki Video alanından dönüştürülecek format olan Mp4 seçeneğini seçin.  Daha sonra Avi - Mp4 dönüşümünün başlaması için Dönüştür butonuna tıklayın.

  Eğer Video  - Ses dönüştürme yapacaksanız, önce videoyu seçin. Daha sonra alt bölümden Ses sekmesine tıklayın ve daha sonra Mp3 seçeneğini seçin. Movavi hızlıca video - ses dönüştürme işlemini gerçekleştirecek ve ses dosyasını oluşturduğu dosyanın olduğu klasörü karşınıza getirecek.

  Movavi ile video - ses dönüştürme, farklı videolar ya da ses dosyaları arasındaki dönüştürme işlemi oldukça basit ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

  sponsorluicerik sponsorluicerik (82)
  1 yıl önce cevaplandı

   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol