Movavi Video Suite Hatası Acil

arkadaşlar acil bu sorunun cevabı lazım 30 dakikam var

abdulbaki abdulbaki (75)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dosya taşınmadıysa ve silinmediyse ismi değişmiş veya değiştirilmişte olabilir. Kontrol edilmeli..

    Fakat bu aranan/gösterilmek istenen dosya bir video dosyası değil. O bir *.*jpg resim dosyası. Bir videoya veya slayta eklemekmi istiyorsun?

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • tamamdır gerek kalmadı sağolun cevabınız için abdulbaki 6 yıl önce
    • Önemli değil ama benzer problemleri olabilecekleride düşünerek gereğinde onlarında faydalanabilmeleri için problemin nasıl düzeltildiğini belirtebilirdin, öylesi daha iyi olurdu @abdulbaki temmuz 6 yıl önce
    • İlginç! Problemi gösteren resim dosyasınıda kaldırmışsın. Neden buna ihtiyaç duyulurki?! :( @abdulbaki temmuz 6 yıl önce