Movie Maker'da videonun kalitesi düşüyor

Görselde göreceğiniz üzere herkezin az çok bildiği ve kullandığı Movie Maker programı mevcuttur. Çektiğim videonun çözünürlüğü 1280x1024 tür ve kalitesi de nettir.

Kırmızı ile kare içine alıp 1. numara olarak işaretlediğim yerde çektiğim video yu movie makir ile açtığımda ve yeniden düzenlemek istediğimde bu Movie maker prgoramında çözünürlük ve kalite neden bozuk çıkıyor ve bu durumda aksi halde yeniden düzenleme engel oluyor neden diye sorarsanız hemen cevap veriyorum çünki çektiğim video ya madde yaptıklarımı görerekten alt yazı ekleyeceğim. Demek istediğim kırmızı kare içerisinde 1. numaralı olarak numralandırılan yer içerisinde ekledğim video yu net bir şekilde gözükmesini uygulayabileceğimiz bir ayar yada yolları varmıdır ?

-Teşekkür Ederim..

lucas77 lucas77 (199)
5 yıl önce sordu

  • Daha önce bu sorun varmıydı? Bir de program açıkken Dosya > Hakkında 'yı seçip versionu yazarmısınız. muvel 5 yıl önce
  • İlgin için teşekkür ederim sorum cevaplanmıştır lucas77 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Dosya > Seçenekler > Gelişmiş

Buradaki iki tiki de devre dışı bırakın. Daha hızlı editleme sağlamak amacıyla Windows Live tarafından koyulmuş iki güzel seçenek kendileri.

tromick tromick (51)
5 yıl önce cevaplandı

  • Teşekkür ederim o kadar bana yardımcı oldunuz ki bir bilseniz iyi akşamlar lucas77 5 yıl önce