Movie Maker yüklenemiyor

Merhaba,

windows 7 64 bit laptop bilgisayarıma bir süre önce format attırmıştım ve işletim sistemi 32 bit idi,ne yaptıysam (live essentıal yüklememe rağmen) movie makeri yükleyemiyorum

nharman nharman (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sorunun çözümü için biraz daha bilgiye ihtiyaç var. Hangi sürüm Live Essentials kurdunuz?

    Windows 7 için Live Essentials 2012 kurmanız gerekiyor.

    Live Essentials 2012 Buradan indirip kurabilirsiniz.

    Ayrıca yükleme sırasında hata alıyorsanız bunu belirtirseniz çok iyi olur.

    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

                               Windows Movie Maker yüklenemiyor hatası ve çözümü

      1. windows update günceleşetirme taraması yapın günceleştirme varsa yükletin
      2.  explorer tarayıcıyı sıfırlayın
      3.  C: \ Program Files \ Windows Live klasörünü silin
      4. C: \ Program Files \ Common Files \ Windows Live klasörünü silin
      5. Antivirüs programlarını devre dışı yapın
      6. program ekle kaldır bakın burda Windows Live Essentials parçaları varsa kaldırın
      7. bilgisayarı yeniden başlatın Windows Movie Maker kurun
      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        Öncelikle bu kadar hızlı bir şekilde yanıtladığınız için tüm forum yöneticilerine teşekkür ediyorum,verdiğiniz talimatları bire bir uygulamama rağmen bir türlü movie maker ı yükleyemedim,hata kodu da yok maalesef ücretli olduğu söylendi doğru mu acaba?

        windows 7 professional 64 bit

        Intel(R) Core (TM)2 Duo CPU T6600 @2.20Ghz

        RAM 2,00 GB

        nharman nharman (1)
        7 yıl önce cevaplandı

        • Windows Movie Maker ücresidir http://www.gezginler.net/indir/windows-movie-maker.html candan 7 yıl önce