MovieMaker dan tam ekran full hd ve fps si kasmayan video kalitesi

Öncelikle iyi geceler Power Point'den ekran kaydı aldığımda vlc uzantılı video dosyasını kayıt ediyorum sonra ekran kaydı aldığım video ya intro ve kesmeler yapmam içiçnde yani kısacası edit yapmam içinde MovieMaker programı kullanıyorum Yalnız editimde video kesme videoya slayt şekli ekleme onları yapabiliyorum takıldığım kısımlar ise şöyledirki.

1-)Vidonun bir kısmında küçük buhulama kullanmak istiyorum onu nasıl yapabilirim ?

2-)Edit yapmakta olduğum video yu tam ekran 1280x1024 monitörüme göre iyi fps değerinde en az 720p kalitede nasıl ayarlayabilirim.

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MovieMaker sınırlı yetenekleri olan bir program. Bir zamanlar bende kullanmıştım. Fakat verim alamadım. İstediğin şeyleri yapmak için Camtasia gibi bir program lazım. Camtasia son derece popüler bir program ve istediklerini kolayca yapabilirsin.

    murat murat (12492)