MovieMaker için en uygun alternatif program hangisi olabilir?

Merhaba;

Artık MovieMaker'ın Windows 10 Redstone 2 (Creators Update) ile devre dışı bırakılması ile benim de video edit programım yok olmuş oldu :) Camtasia Studio ve Sony Vegas dışında önerebilecekleriniz varmı?

Ücretsiz olursa sevinirim :)

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    camtasia sütüdyo ile kıyaslanamaz fakat deneme sürümü var güze bir programdır Wondershare Video Editor

    burdan indirin

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @candan Evet abi bunu beğendim ücretsiz ama reklam yazısı var onuda kaldırmak için full yapmamız lazımmış ama program güzel toprak34 6 yıl önce
    • kolay gelsin candan 6 yıl önce

    VirtualDub 1.10.4 (64-bit) - Gezginler (tıkla)

    VirtualDub 1.10.4 (32-bit) - Gezginler (tıkla)

    Bunu bir dene. ihtiyaçlarını karşılarsa ve elbetteki beğenirsen, kalır. Yok olmazsa kaldırır ve bir başkasını aramaya devam edersin.

    VirtualDub nasıl kullanılır? - video anlatımı (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)