Mozilla çökme habercisi

Mozilla Firefox çalışırken aniden karşıma Mozilla çökme habercisi çıkıyor. Mozilla çökme habercisi penceresinde şunlar yazıyor:

Firefox bir sorun yaşadı ve çöktü. Yeniden açıldığında sekmelerinizi ve pencerelerinizi geri getirmeye çalışacağız.

Sorunu teşhis etmemiz ve çözmemiz için yardım etmek üzere çökme raporu gönderebilirsiniz.

Neden bu sorunu yaşıyorum ve Mozilla çökme habercisinin bir çözümü var mı?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mozilla çökme habercisi nedir?

    Mozilla çökme habercisi, Firefox gibi Mozilla uygulamalarında oluşan sorunları rapor eden bir uygulamadır. Örneğin firefox'un çalışmasını engelleyecek bir sorun oluştuğunda karşınıza çıkar. oluşan sorunla ilgili Mozilla çökme habercisi size bir rapor hazırlar.

    Mozilla çökme habercisi sorunun nasıl çözerim?

    Mozilla çökme habercisi penceresi ile karşılaşmanızın pek çok sebebi olabilir. Bunların sebepleri ve olası çözüm önerilerini aşağıda bulabilirsiniz.

    Mozilla çökme habercisi penceresi ilk kez karşınıza geliyorsa dikkate almanıza gerek yoktur. Fakat sorun süreklilik arz ediyorsa şunları sırası ile deneyin.

    Mozilla çökme habercisi çözüm:

    • Çok fazla Firefox sekmesi açıksa kapatın.
    • Firefox içinde Araçlar > Eklentilere girin ve tüm eklentileri silin.
    • Firefox'u resetleyin.

    Bu işlemelerden sonra hâlâ karşınıza Mozilla çökme habercisi geliyorsa Firefox'u kaldırın ve yeniden yükleyin.

    Yukarıdakilerden birisi Mozilla çökme habercisi sorununa çözüm olacaktır.

    cemkara cemkara (4215)