Mozilla Firefox için Flash Player yükleme

Merhaba;

Firefox için flash player indirmek istiyorum. Nasıl ekleyebilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Firefox resmi sayfasından tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

    Kısaca özet geçmek gerekirse;

    Buraya tıklayarak flash playerin yüklü olup olmadığını test edin.

    Yüklü değilse buraya tıklayarak flash player yükleyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    Öncelikle merhaba @toprak34 Flash player zaten firefox'da yüklü olur. sizinde izin vermeniz gerekir sadece bunu yapmak için buraya tıkla

    oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
    6 yıl önce cevaplandı

    Firefox için Flash Player etkinleştirme sayfasındaki adımları uygula

    NOT: Firefox 57.0 beta (Firefox Quantum) kullanıyorsan uyumsuzluk sorunu olabilir, mesela bende onu kullanıyorum ve uyumlu olmadığı için Betternet VPN eklentisi indiremiyorum. Kullandığın sürüm ile alakalı da olabilir.

    omercik omercik (9418)