Mozilla Firefox kendiliğinden açılan farklı reklam sayfalarını engelleme nasıl yapılır?

Mozilla Firefox kendiliğinden devamlı farklı farklı reklam sayfası açıyor bir çok program denedim ama sonuç başarısız açılan sayfaları bir türlü engelleyemiyorum yardımcı olan olursa sevinirim

olcyk olcyk (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarınızda reklam yazılımları ve zararlı yazılımlar mevcut.Bu sebeple kendiliğinden açılan birçok sayfa ve sayfalarda birçok reklamlar görebilirsiniz.Bu tür zararlıları temizlemek için birkaç programı ile bilgisayarınızı temizlemeniz gerekiyor.Aşağıdaki programlar ile bilgisayarınızı temizleyin.Temizleme işlemi sonrasında reklamlar ve zararlı yazılımlar bilgisayarınızdan silinecektir.Temizleme işleminden sonra Mozilla Firefox tarayıcısınıda sıfırlamanız iyi olacaktır.Bu konu hakkında aşağıda link verilmiştir.

    Reklam yazılımlarını temizlemek için şu programlar ile bilgisayarınızı taratın:

    1. Bilgisayarınızı önce Junkware Temizleme programı ile taratın.
      Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır?

    2. Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware indirin ve burada anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
      Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
    3. Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
      Adwcleaner nedir nasıl kullanılır

    Bu programları sonradan silebilirsiniz.

    Bu yazılımlardan sonra mozilla firefox programını sıfırlamayı(resetlemeyi) unutmayın.

    Mozilla Firefox Nasıl Sıfırlanır(Resetlenir)? tıklayınız.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Malwarebytes Anti-Malware programıyla kendiliğinden açılan devamlı reklamlardan virüslerden ve zararlı yazılımlardan kurtuldum çok güzel bir program problemi çözdüm cevaplarınız için teşekkürler yinede sağolun

      olcyk olcyk (1)