Mozilla Firefox One More Step sorunu

http://uzmanim.net/soru/one-more-step-hatasi-nasil-cozulur/67616 aynı sorun bende de var antivürüsle tarattım adware ile tarattım hitman ile tarattım emsisoft anti malware ile tarattım bişey bulamadılar ama halen one more step çıkıyo sitelere girerken napıcam anlamadım yerdım ederseniz sevinirim

simonpetrus simonpetrus (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu uyarıyı aldığınıza göre ağınızda bir çeşit güvensizlik sorunları olduğu düşünülüyor.Başlıkta taratma işlemlerini yaptığınızı söylemişsiniz.Eğer bilgisayarınzı temiz ise ve dışardan bir zararlı ile hareket edemiyorsa, o zaman aldığınız hata ağ yapılanmanız sebebi ile ortaya çıkabilir.

    Aşağıdaki aşamaları yapmanızı öneririm;

    1. İlk olarak bilgisayarınızın temiz olduğundan emin olun.Antivirus kullanmıyorsanız ücretiz Avast sürümünü kullanabilirsiniz.
    2. Chrome ayarlarınızı sıfırlamayı deneyin.Mozilla Firefox tamamen sıfırlama yapmak için, bilgisayarınızdan silin ve aşağıdaki yolda bulunan Mozilla klasörünü bilgisayarınızdan kaldırın.
      C:\Users\[KulanıcıAdı]\AppData\Local

    3. Bilgisyarınızda DNS,VPN veya Proxy kullanmadığınızdan emin olun.Bu yapıları kullandığınızda Firefox sizi güvensizlikle durdurabilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Firefox kullanıyorum dns falan hiçbirşey yok bende anlamadım format atıcam artık sinirimi bozmaya başladı çünkü

      simonpetrus simonpetrus (1)