Mozilla Firefox video oynatma problemi

Mozilla kullanırken facebook veya youtube video izlerken atlamalar ve donmalar oluşuyor, hatta browser kilitliyo kendini tamamen, diğer browser larda problem yok, konu hakkında bilgisi olan arkadaş nedenini söyleyebilir mi?

cyberturk cyberturk (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mozillada Adobe Flash Player eklentilerinizi güncelleyin. size google chromu öneririm tüm eklentiler mevcut üzerinde, mozillada güvenlik ayarlarınıda düşürün video bağlantısını süzmeye çalıştığından güvenlik engeline de takılıyor olabilir.

    ahmetbolat ahmetbolat (1)