Mozilla firefox yan uygulamalar engellendi hatası

Mozilla firefox da videolarda youtube'de falan Firefox güvensiz adobe flash yan uygulamasını engelledi diyor.

Ayrıca Firefox yan uygulamalarında ise mesela shockwawe flash eklentisinin güvenlik acıgı var diyor.

Bu sorunu nasıl çözerim?

Firefox, eskimiş "Adobe Flash" yan uygulamasının Youtube.com üzerinde çalışmasını engelledi.

Bu yan uygulamanın güvenlik açıkları var ve güncellenmesi gerekiyor. Adobe Flash uygulamasını
etkinleştir. Güncellemeleri Denetler

celal1 celal1 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Firefox, eskimiş "Adobe Flash" yan uygulamasının Youtube üzerinde çalışmasını engelledi.
    Bu yan uygulamanın güvenlik açıkları var ve güncellenmesi gerekiyor. Adobe Flash uygulamasını
    etkinleştir. Güncellemeleri Denetler

    hatasının çözümü için:

    Firefox, eskimiş "Adobe Flash" yan uygulamasının uzmanim.net üzerinde çalışmasını engelledi.

    Bu hata Mozilla'nin Adobe firmasının gücenlik açıklarını kapatması için yaptığı bir yaptırım. Adobe Flash player pek çok güvenlik sorunu barındırdığı için  Mozilla yaptırım amaçlı Adobe Flash player'i engelledi.

    Böylece Adobe firması güvenlik açıklarını gidermek zorunda bırakıldı.

    hakan hakan (15394)