Mozilla Firefox Yeni Sekmeyi Nasıl Google Yapabilirim?

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Mozilla Firefox Yeni Sekmeyi Nasıl Google Yapabilirim?

    Mozilla Firefox u yeni sekmede açıldığında google sayfasının açılması için ilk olarak Açarlar - Eklentilere girin

    Arama kısmına New Tab HomePage yazıp kur seçeneğini seçin.

    İndirip kurduktan sonra yeni sekme açtığınızda artık google karşınıza gelcek. ✓

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Ne diyon şut yedin falan buraya yeni geldim ne diyosun? Ve sen sürekli beni aşağı oyluyosun. Sen beni aşağı oylamadan önce seni hiç aşağı oyladımmı ? Kendin oyluyon gelmişsin burda beni düşürmeyle eline ne geçicek falan diyosun sen beni aşağı oylarken bişey yok ama ? ardahd 7 yıl önce
    • Bak ilk sen beni aşağı oyladın 2 kere sonra başka cevaplarımı falanda oylamaya başladın sinirimden bende seni oyladım? Sen yaparken iyiydi ben yapıncamı yazmaya başladın :) ardahd 7 yıl önce
    • Sen başlattın? İlk kim oyladı? Durduk yere her sorumu cevabımı oylarsan aynısını sana yaparlar. ardahd 7 yıl önce
    • Dün gece oyluyodun elimde fotoğraf var şimdi gösterirsem kimse bana bişey yapamaz bu durumda haksız olan sensin. ardahd 7 yıl önce
    • Sen yapmadıysan kim yaptı? Düzgün konuş benimle. ardahd 7 yıl önce
    • http://i.hizliresim.com/PM83jv.png Üstüne Exper Marka Bilgisayar Özellikleri konusuna verdiğim cevabıda aşağı oyluyosun ve ben yapmadım diyosun. ardahd 7 yıl önce
    • Noldu haksız olduğunu anlayınca cevapları silersin ;) Haha ardahd 7 yıl önce
    • Senin profilinde gözüküyor aşağı oyladığın boşuna ben yapmadım falan demene gerek yok :) ardahd 7 yıl önce
    • Bak bakalım kim şut yiyo :) ardahd 7 yıl önce